KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15 Temmuz Zaferini Çocuklarımıza Çok İyi Anlatmalıyız

  İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU Aday öğretmenlere yönelik olarak düzenlenen Türkiye’de demokrasi serüveni ve 15 Temmuz süreci seminerinde yaptığı konuşmada, 15 Temmuz demokrasi zaferinin öğretmenler tarafından genç nesillere çok iyi anlatılması gerektiğini söyledi.
15 Temmuz Zaferini Çocuklarımıza Çok İyi Anlatmalıyız

 

 

Kastamonu Üniversitesi Ahmet Yesevi Konferans Salonunda Aday Öğretmen Yetiştirme Türkiye de Demokrasi Serüveni ve 15 Temmuz Süreci Semineri düzenlendi.

              Ahmet Yesevi Konferans Salonunda yapılan seminer Kastamonu Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yardımcı Doçent Doktor Birol YILDIRIM tarafından verildi. Seminerde Türkiye’nin geçmişten günümüze demokrasi adına geçirmiş olduğu aşamalar ve Fetullahcı Terör Örgütü tarafından 15 Temmuz 2016 akşamı gerçekleştirmeye çalışılan ihanet süreci ile Türk milletinin büyük  destanı ayrıntılı bir şekilde anlatıldı. Seminerde konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU: “ Türkiye de demokrasi serüveni ve 15 Temmuz sürecini en iyi öğretmenler bilmeli ki bir daha ülkemizde bu tür ihanetlerin yaşanmaması için genç nesillerin demokrasinin önemini vatan ve millet sevgisini genç nesillere, çocuklarımıza çok iyi anlatabilsinler, şayet bizler çocuklarımızı eğitirken başkalarının müdahale edebileceği boşluklar bırakırsak bunun devletimize ve milletimize maliyetinin ne olduğu çok acı bir şekilde hep beraber yaşadık.  Bizler o kadar iyi bir eğitim vermeliyiz ki bir daha kimse böyle bir ihaneti aklından geçirmemeli” dedi.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.