KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları

Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Cumhuriyet Meydanında 19.05.2015 tarihinde, saat 14.00’de yapılan törenle kutlandı.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları

Bu yıl 96.sı kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında hazırlanan program, Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk ve Şerife Bacı Anıtına çelenk sunulmasıyla başladı. Öğrencilerimizin halk oyunları ve mehter takımı gösterisi ile devam etti. Cumhuriyet Meydanında bulunan Amfi Tiyatro’da Kastamonu Güzel Sanatlar Lisesi Resim Sergisinin açılışının ardından yapılan müzik ve spor etkinlikleri gerçekleşti. Gençlik Merkezinin tanıtım stantlarının ziyaret edilmesi sırasında yürütülen faaliyetler hakkında bilgi alındı. Tören, Kastamonu Valisi Sayın Şehmus GÜNAYDIN ve Eşi Aysel GÜNAYDIN, Kastamonu Milletvekili Hakkı KÖYLÜ, Kastamonu Milletvekili Emin ÇINAR, Jandarma Bölge ve Garnizon Komutanı Jandarma Tuğgeneral Faruk BAL, Belediye Başkanı Tahsin BABAŞ, Cumhuriyet Başsavcısı Bülent KANTARCI, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahir Zafer KARAHASAN, İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU ve kamu kurumlarının amirleri ile gençlerin, sporcuların ve halkın katılımıyla gerçekleşti.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.