KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Abdurrahmanpaşa Lisesi Yeni Eğitim Öğretim Yılında Yenilenmiş Olacak”

Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN,  İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet ŞİRİN, Abdurrahmanpaşa Lisesi Müdürü Birol YILMAZ ile birlikte  onarım çalışmaları devam eden Abdurrahmanpaşa Lisesi  incelemelerde bulundu.
“Abdurrahmanpaşa Lisesi Yeni Eğitim Öğretim Yılında Yenilenmiş Olacak”

23.07.2015 Perşembe günü Abdurrahmanpaşa Lisesinde incelemelerde bulunan Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN, devam eden onarım çalışmaları hakkında bilgi aldı. Yeni eğitim-öğretim yılında yenilenmiş bir Abdurrahmanpaşa Lisesi olacağını belirten GÜNAYDIN: “Çocuklarımızın okula başladıklarında sıkıntısı olmayan bir eğitim ortamı oluşturmak istiyoruz. Bu amaçla 2015 yılı başında onarım ihtiyacı olan okullarımızın tespiti yapıldı. Büyük ve küçük onarıma toplamda 4 milyon 282 bin TL’lik bütçe ayrıldı. Bu yaz döneminde ihaleleri gerçekleştirilen 232 okulumuzda onarım çalışmaları tamamlanacak.” dedi.

Kaliteli Eğitim ortamları için gerekli çabayı gösterdiklerini ifade eden GÜNAYDIN, okul aile birliklerine, iş adamlarına ve hayırsever vatandaşlara da yapmış oldukları katkıdan dolayı teşekkür etti.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.