KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Acil Durumlar İçin Haberleşme Ve Mesaj Ağı Oluşturulacak

Taşıma Merkezi Okul Müdürleri, Temel Eğitim, Ortaöğretim ve Özel Eğitim Hizmetleri Şube Müdürleri ile bir araya gelen ÇELİK, olumsuz hava şartları dolayısıyla alınacak tedbirleri görüştü.
Acil Durumlar İçin Haberleşme Ve Mesaj Ağı Oluşturulacak

Taşıma Merkezi Okul Müdürleri ve Temel Eğitim, Ortaöğretim, Özel Eğitim Hizmetleri Şube Müdürleri ile taşımalı eğitim servis hizmetlerindeki problemleri görüşmek bir araya gelen ÇELİK, ilimizde devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle, eğitimde meydana gelebilecek aksaklıkları önlemek ve en aza indirmek için, araçların kışlık bakımlarının yapılmasını; araçlarda takoz, zincir, çekme halatı gibi acil durum malzemelerin tamamlanmasını, yine acil durumlar için etkin haberleşme ve mesaj ağının oluşturulmasını, ortaöğretimde taşımalı öğrencilerin giriş-çıkış saatlerindeki farklılıkların dikkate alınarak gerekli tedbirlerin alınmasını istedi.

 

Toplantıda ayrıca İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Yaşar DOLAPCI tarafından, taşımalı eğitim servislerine yönelik puantaj ve hakedişler ile hazırlama teknikleri konusunda bilgi verdi.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.