KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Adalet Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı Arasında İş Birliği Protokolü

Adalet Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı Arasında İş Birliği Protokolü

   Adalet Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan iş birliği protokolü kapsamında 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı yarıyıl tatilinde kamu kurumlarında cezaları bulunan hükümlüler, 5 okulda boya, tadilat ve temizlik gibi işlerde çalıştırılacak. Bu kapsamda Kuzeykent İlkokulu’nda hükümlüler, okul boya ve çevre düzenlemesi yaptı. Buradaki programa Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet UZUN, İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yaşar DOLAPCI, Denetimli Serbestlik Müdürü Adem ÖZDEMİR katıldı.

   İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU programdaki konuşmasında ; “Milli Eğitim Bakanlığı ile Adalet Bakanlığı arasında imzalanan protokol çerçevesinde yapılan bu etkinliğin gerçekten ilimiz için ülkemiz için önemli olduğunu düşünüyorum. Bu kapsamda beş tane okulumuzda bu çalışma yapılacak. Dört tanesinde boya işleri yapılacak bir tane okulumuzda da hijyen kapsamında temizlik çalışmaları yapılacaktır. Bu vesileyle hem şahsım adına hem kurumum adına Sayın Başsavcım nezdinde Adalet Bakanlığımıza teşekkür ediyorum” dedi.

   Adalet Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan iş birliği protokolü kapsamında mahkûmlar, Kuzeykent İlkokulu’nun yanı sıra Mescit İlkokulu, Şehit Uğur Yıldız İlkokulu, İsfendiyarbey İlkokulu ve Cumhuriyet İlkokulu’nda boya, tadilat ve çevre düzenlenmesi gibi işlerde çalıştırılacaktır.

22-01-201922-01-201922-01-2019

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.