KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAHÇACIOĞLU Koltuğunu İlkokul Öğrencilerine Bıraktı

İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle kendisini ziyarete gelen ilkokul öğrencilerine koltuğunu bıraktı.
BAHÇACIOĞLU Koltuğunu İlkokul Öğrencilerine Bıraktı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında bir grup ilkokul öğrencisi okul müdürü ve öğretmenleri nezaretinde İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU’nu makamında ziyaret etti.

Çocukların bayramı kutlayan İl Müdürü BAHÇACIOĞLU, Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluş yıldönümünün ve Çocuk Bayramının aynı günde kutlandığı bu günün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağanı olduğunu söyledi.

“Bir milletin geleceğinin en önemli varlığı çocuklardır.” diyen BAHÇACIOĞLU: “Çocuklarımız, her şeyin en iyisine layıktır. Tüm gayretlerimiz onlara yaşanabilir bir dünya bırakmak, güzel bir gelecek sunmak, başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyada barışı imar eden bireyler olarak yetişmelerini sağlamak içindir. Bu sebeple çocuklarımıza vereceğimiz kaliteli bir eğitim, sağlam temeller üzerine kurulan gelecek demektir.” dedi.

Öğrenciler İl Müdürü koltuğuna oturarak isteklerini dile getirdiler. Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, çocuklara hediyeler verdi ve onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

22-04-2016 22-04-2016

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.