KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAHÇACIOĞLU, Kurum Personeli İle Bayramlaştı.

Ramazan Bayramının sona ermesi ile 20 Temmuz 2015 Pazartesi günü mesaisine başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU Müdürlük personeli ile bayramlaştı. Saat 9:30’da toplantı salonunda gerçekleşen bayramlaşma merasimine Maarif Müfettişleri Başkanı ve Başkan Yardımcısı ile İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve kurum çalışanları katıldı.
BAHÇACIOĞLU, Kurum Personeli İle Bayramlaştı.

3 günlük Ramazan Bayramının sona ermesi ile Pazartesi günü başlayan mesaide, İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, öncelikle kurum personeli ile bayramlaştı. Saat 9:30’da toplantı salonunda yapılan merasimde BAHÇACIOĞLU: “Dini ve millî bayramlar, birlik ve beraberlik duygularını pekiştiren önemli günlerdir. Bizim dinimizde selamlaşma, tebessüm gibi küçücük hususlar bile Allah’ın rızasını kazanmaya vesiledir. Bu sebeple özellikle bu müstesna günlerde yakınlarımız başta olmak üzere iletişim içerisinde bulunduğumuz kişilerle bayramlaşmanın, muhabbet bağını güçlendirici bir sebep olduğunu düşünüyorum.  Burada bulunan veya bulunamayan tüm mesai arkadaşlarımın aileleri ile birlikte sağlıklı, huzurlu nice bayramlar geçirmelerini temenni ediyorum.” dedi.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.