KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAHÇACIOĞLU, Milli Eğitim Personelinin Kadınlar Gününü Kutladı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Müdürlüğümüzdeki kadın personeli ağırlayan İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, çalışmalarından dolayı personele teşekkür ederek Dünya Kadınlar Gününü kutladı ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. 
BAHÇACIOĞLU, Milli Eğitim Personelinin Kadınlar Gününü Kutladı

   İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU yayımladığı mesajında; “8 Mart Dünya Kadınlar Günü, Türk aile yapısında ve hayatımızın her alanında yüzyıllardır süregelen bir değerle sonsuz sevgisi, özverisi ve fedakârlığı ile en kıymetli yerde tuttuğumuz kadınlarımızın günüdür.

   İnsanlık tarihinde örneklerine rastladığımız gibi, ülkemizin kadınları da, tarih boyunca istiklal ve istikbal mücadelelerimizde daima en ön safta yer alarak cesaretlerini ve fedakârlıklarını göstermişlerdir. Yiğit Anadolu kadınlarımızdan ve ilimizin sembol ismi Şehit Şerife Bacı da buna en güzel örnektir. Kadınlarımız, gerek yetiştirdikleri nesillerle, gerekse hayatın her alanında gösterdikleri başarı ile ülkemizin geleceğine büyük katkılar sunmuşlardır. Bunu da kimi zaman devletin kuruluşunda, kimi zaman da vatanın kurtuluşunda görev üstlenen kahraman kadınlarımız, geride asla unutulmayacak izler bırakmakla beraber günümüz kadınlarına da rehber olacak bir miras bıraktılar.

   Bu duygu ve düşüncelerle; hayatın her alanında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlar, saygılarımı sunarım.” dedi.

08-03-201808-03-201808-03-2018

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.