KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAHÇACIOĞLU: Öğrencilerimize Ortak Sınavlarda Başarılar Diliyorum.

İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU: 29-30 Nisan 2015 tarihlerinde gerçekleştirecek olan ortak  sınavlara girecek olan 4763 öğrencimize başarılar diliyorum.
BAHÇACIOĞLU: Öğrencilerimize Ortak Sınavlarda Başarılar Diliyorum.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak okul yöneticilerimizle, öğretmenlerimizle, Emniyetten ve Jandarmadan güvenlik personelimizle, kuryelerimizle, şoförlerimizle birlikte öğrencilerimizin en güvenli  şekilde  sınavı bitirmeleri için tedbirlerimizi almış bulunmaktayız. Bundan dolayı öğrencilerimiz ve velilerimiz de müsterih olsun istiyoruz.

 

Öğrencilerimiz 29 Nisan Çarşamba günü  Türkçe, Matematik ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinden ortak sınava girecekler. 30 Nisan Perşembe günü ise Fen ve Teknoloji, Yabancı Dil ve T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük derslerinden ortak yazılılara gireceklerdir.

 

Sınavla ilgili tüm bilgiler ve duyuruların http://oges.meb.gov.tr internet sayfasından sürekli olarak yayınlanacaktır. Okuldaki derslerinde gösterecekleri diğer çalışmalarla akademik başarılarını ortaya koyacak en değerli varlığımız olan çocuklarımıza başarılar diliyorum.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.