KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAHÇACIOĞLU´dan 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU 2018-2019 Eğitim Öğretim yılının sona ermesi münasebeti ile mesaj yayımladı.
BAHÇACIOĞLU´dan 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı

   17 Eylül 2018 Pazartesi günü il genelinde 325 okulumuzda 55.619 öğrencimiz ve 4.315 öğretmenimizle başlamış olduğumuz 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının sonuna gelmiş bulunuyoruz.

   Yoğun geçen bir yılın ardından sizlerle aynı heyecanı paylaşmanın mutluluğunu yaşamaktayım.

 

Sevgili Öğrenciler;

Çok çalıştınız, yoruldunuz ve güzel bir tatili hak ettiniz. Tatil sürecinde öncelikle dinlenmenizi aileniz ve sevdiklerinizle dolu dolu zaman geçirmenizi, kişisel ve sosyal gelişiminizi destekleyici faaliyetlerde bulunmanızı ve bol bol kitap okumanızı tavsiye ediyorum.

 

Değerli Meslektaşlarım;

Çocuklarımızın yetişmesinde emeğinizin, gayretinizin ne kadar çok olduğunu biliyorum. Eğitim öğretim yılı boyunca  geleceğimizi sağlam temeller üzerine oturtmak amacıyla yaptığınız tüm özverili çalışmalar için sonsuz teşekkürlerimi sunuyor, hepinize şimdiden iyi tatiller diliyorum.

 

Kıymetli Velilerimiz;

Çocuklarınız elinden gelen bütün gayreti göstererek çalıştılar. Onların karnedeki notları elbette ki önemlidir ama asıl önemli olan her koşulda çocuklarınıza duyduğunuz güveni ve desteği sürdürmektir. Hiçbir karne notu çocuğunuzdan daha değerli değildir. Çocuklarınıza her zaman onların yanında olduğunuzu hissettirmelisiniz ki onlar da çalışmaları ve yetenekleri doğrultusunda hayallerini gerçekleştirip toplumdaki yerlerini alabilsinler. Bu kapsamda; "Çocuklarla Yapabileceğiniz Yaz Etkinlikleri" adlı önerilerimiz çocuklarınızla güzel anılar biriktirmeniz için Bakanlığımızca hazırlanmış ve sizlere ulaştırılmıştır.

 

   Bu duygu ve düşüncelerle mutlu, sağlıklı, huzur dolu bir yaz tatili geçirmenizi diliyor, yıl boyunca yürüttüğümüz eğitim öğretim faaliyetlerinden ötürü idareci, öğretmen ve personelimize canı gönülden teşekkür ediyorum.  Evlatlarımızın eğitimi için her türlü fedakârlığı gösteren siz değerli velilerimize de ilgi ve desteklerinden ötürü şükranlarımı sunuyorum.

   İyi Tatiller...

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.