KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAHÇACIOĞLU’ndan Orhan Şaik Gökyay İlkokulu ve Fatih Sultan Mehmet Ortaokuluna Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, Orhan Şaik Gökyay İlkokulu ve Fatih Sultan Mehmet Ortaokulunu ziyaret etti.
BAHÇACIOĞLU’ndan Orhan Şaik Gökyay İlkokulu ve Fatih Sultan Mehmet Ortaokuluna Ziyaret

  İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, 28 Eylül 2018 Cuma günü Orhan Şaik Gökyay İlkokulu ve Fatih Sultan Mehmet Ortaokulunu ziyaret etti.

 Milli Eğitim Bakanımız Prof.Dr.Sayın Ziya SELÇUK’un selamlarını ileten BAHÇACIOĞLU, yeni eğitim öğretim yılının hayırlı ve başarılı bir yıl olmasını diledi.

 Okul yöneticileri ve öğretmenler ile bir araya gelip sohbet eden BAHÇACIOĞLU, eğitimde kalitenin artırılabilmesi için eğitimcilerimize büyük sorumluluklar düştüğünü belirterek bu anlamda sizlere olan güvencim tamdır dedi.

 Fatih Sultan Mehmet Ortaokulunu deprem güçlendirme çalışmaları tamamlanmış olup, kendi binasına taşınmıştır. Her iki okulumuz geçen eğitim öğretim yılında ikili eğitim yapmak zorunda kalmıştır. Bu eğitim öğretim yılı her iki okulumuz kendi okullarında daha geniş imkanlarda eğitim öğretime devam edecek olup, sosyal aktivitelerin artmış olduğu daha etkili bir eğitim öğretim yılınız olacaktır.

 Temel eğitimin, öğrencilerimizin tüm eğitim öğretim hayatlarına alt yapı olduğunu dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, okulun tüm çalışanlarına başarılar dileyerek ayrıldı.

28-09-201828-09-201828-09-2018

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.