KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAHÇACIOĞLU´nun Ramazan Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU Ramazan Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayımladı.
BAHÇACIOĞLU´nun Ramazan Bayramı Mesajı

Huzurun doyasıya yaşandığı, cömertliğin doruk noktasına ulaştığı başı rahmet ortası mağfiret sonu da kurtuluş olarak müjdelenen on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif ayını tamamlayarak; yardımlaşma, paylaşma, hoşgörü ve dayanışma gibi toplumsal birlik ve beraberlik bağlarımızın daha da güçlenmesine vesile olmasını umduğumuz Ramazan Bayramı’na kavuşmanın huzuru ve mutluluğu içindeyiz.

Bayramlarımız, sevgi, saygı, kardeşlik, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma geleneğinin en güzel şekilde yaşandığı günler olması nedeniyle toplumumuzda ayrı bir öneme sahiptir. Bizler bu kutlu günlerde milli ve manevi değerlerimizi en güzel şekilde yaşama fırsatı buluyoruz. Aile, komşu ve akraba ziyaretlerinin yanı sıra kimsesiz, yaşlı ve yardıma muhtaç olan çevremizdeki kişileri de ziyaret ederek hem toplumsal hem de iç huzuru yaşamanın mutluluğuna eriyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle; sizlerin ve tüm Müslümanların Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevdiklerinizle birlikte nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle sevgi saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum. İyi Bayramlar.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.