KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakanlığımızca Hazırlanan Öğretmen Strateji Belgesi, İl Milli Eğitim Müdürü ve Öğretmenler Tarafından Takip Edildi

İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, Eğitim Bilişim Ağı´ndan (EBA) canlı olarak yayınlanan "Öğretmen Strateji Belgesi" konulu programı Merkez Ortaokulunda okul öğretmenleri ile birlikte izledi.
Bakanlığımızca Hazırlanan Öğretmen Strateji Belgesi, İl Milli Eğitim Müdürü ve Öğretmenler Tarafından Takip Edildi

 

    Eğitim Bilişim Ağı’ndan (EBA) canlı yayın olarak, 2016 - 2017 Eğitim - Öğretim Yılı, Mesleki Çalışma Programı kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Sayın Doç. Dr. Semih AKTEKİN´in "Öğretmen Strateji Belgesi" ile ilgili bilgilendirme yaptığı konuşmasını İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, Merkez Ortaokulu öğretmenleri ile takip etti.

    Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Doç Dr. Semih AKTEKİN tarafından yapılan konuşma izlenildikten sonra öğretmenlerin konu ile ilgili görüşlerini ve sorularını dinleyen BAHÇACIOĞLU, İl geneli ve Merkez Ortaokulu  ile ilgili eğitim başlıklı konuları öğretmenler ile değerlendirdi ve çözüm önerileri üretilmeye çalışıldı.

 

19-06-2017

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.