KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİTEK Projesi Tanıtım Toplantısı Yapıldı

BİTEK Projesi Tanıtım Toplantısı Yapıldı

 

 

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi tarafından hazırlanan ve Kalkınma Bakanlığı ile Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen BİTEK Projesi tanıtım toplantısının ilki 22.12.2016 tarihinde Şerife Bacı Öğretmenevi’nde İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut ŞEKER, Şube Müdürleri ve Kastamonu il merkezi ile ilçelerden gelen 102 öğretmenin katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantı, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve İl Milli Eğitim Müdürü’nün konuşmalarıyla devam etti. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut ŞEKER yaptığı konuşmasında “Kastamonu’da son zamanlarda yakalanan başarının BİTEK Projesiyle bir adım daha yükseğe taşınacağını, bu güzel çalışmanın öğretmenlerimizin özverili çalışmalarıyla amacına ulaşacağını“ belirterek proje çalışmasında emeği geçen tüm öğretmenlere teşekkürlerini dile getirdi. İl Milli Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU yaptığı konuşmasında“ Müdürlük olarak proje çalışmalarına önem verdiklerini, bu anlamda birçok başarılı çalışmaya imza attıklarını, BİTEK Projesinin de bu kapsamda yapılan çalışmalardan biri olduğunu, BİTEK Projesinin Kastamonu’da gerçekleştirilen eğitim ve öğretim faaliyetlerine güzel bir katkı sağlayacağını belirterek çalışmada emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür edip, ilimiz adına hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yapılan konuşmalardan sonra İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi tarafından BİTEK Projesi tanıtım sunumu gerçekleştirildi. Öğretmenlerin konu hakkındaki soruları cevaplandırıldıktan sonra toplantı son erdi.

23-12-201623-12-2016

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.