KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cengiz BAHÇACIOĞLU’nun Kurban Bayramı Mesajı

Cengiz BAHÇACIOĞLU’nun Kurban Bayramı Mesajı

Birlik ve beraberlik, sevgi ve saygı, huzur ve samimiyet, paylaşma ve yardımlaşma gibi insani duyguların en hat safhada yaşandığı; eş, dost, akraba ziyaretleri ile bu duyguların perçinleştiği bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlarımız iyilik ve güzelliklere açılan birer kapıdır. Bu mübarek günlerin atmosferi hayatımızı sevinç, yakınlaşma, yardımlaşma, kardeşlik, barış duyguları ile çepeçevre kuşatır.  

Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacımızın olduğu şu günlerde içte ve dışta ülkemizin birliğine, dirliğine ve huzuruna kastedenlere rağmen bu mübarek günlerin, ülkemizde toplumsal barışımızın daha da güçlenmesine, sosyal dayanışmanın, saygı ve hoşgörü anlayışının zirveye ulaşmasına, huzur ve güven ortamı oluşturmasına vesile olmasını temenni ediyor; ilimiz, ülkemiz, milletimiz ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.