KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Destekleme Yetiştirme Kurslarına Başvurular Titizlikle Takip Edilecek

İlçe Milli Eğitim Müdürleri değerlendirme toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda Destekleme Yetiştirme Kursları, danışman öğretmen uygulaması, FATİH Projesi ve EBA gibi birçok konu ele alındı.
Destekleme Yetiştirme Kurslarına Başvurular Titizlikle Takip Edilecek

İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle her ay gerçekleştirilen değerlendirme toplantısının Ocak ayındaki gündemi oldukça yoğundu. Şerife Bacı Öğretmenevinde gerçekleştirilen toplantıda EBA’nın öğretmen, yönetici ve öğrenciler tarafından etkin kullanımı, Fatih Projesinden derslerde daha çok yararlanılıp, yabancı uyruklu öğrencilerin okullaştırılması, Destekleme Yetiştirme Kurslarına başvuruların takibi, danışman öğretmenlik uygulaması, okul sütü projesi, İmam Hatip Ortaokullarındaki ve liselerindeki okullaşma oranının artırılması, ortak sınav sonuçlarının zümre toplantılarında değerlendirilmesi, okuma yazma bilmeyen yetişkinlere yönelik tarama faaliyetleri, engelli bireylerin tespitine yönelik çalışmalar toplantıda ele alındı.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.