KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EBA’yı Daha Etkin Kullanmalıyız

Okul yöneticilerine yönelik gerçekleştirilen EBA Eğitiminde konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, öğretmenler ve okul yöneticilerince Eğitim Bilişim Ağının etkin olarak kullanılması gerektiğini böylece öğrencilerinde EBA’dan daha çok yararlanacaklarını belirtti.
EBA’yı Daha Etkin Kullanmalıyız

 

 

    Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrencilerin, öğretmenlerin ve yöneticilerin aktif öğrenme sürecine katılmalarını daha fazla desteklemek amacıyla bütün derslere yönelik olarak zenginleştirilmiş bir içerik ile e-portal olarak hizmete sunduğu Eğitim Bilişim Ağının ilimizde de daha etkin kullanımını sağlamak amacıyla okul yöneticilerine yönelik olarak eğitim programına başlandı.

    Eğitimin ilk programına katılan İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, ilkokuldan liseye kadar bütün dersler ile ilgili olarak zengin bir içerik ile hizmet verdiğini öğretmenlerin ve yöneticilerin bu portalı aktif olarak kullanmaları halinde öğrencilerinde EBA’dan yararlanabileceklerini böylece öğrenciler arasındaki fırsat eşitliğinin daha da artacağını dile getirdi.

 

02-03-2017

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.