KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ebediyete İrtihal Eden Ve Şehit Olan Öğretmenlerimiz İçin Mevlid Programı Düzenlendi

Şeyh Şaban-ı Veli Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından  19 Kasım 2018 Pazartesi günü akşam namazı ile yatsı namazı arasında Karayolları Camii´nde  Mevlid Programı icra edildi. 
Ebediyete İrtihal Eden Ve Şehit Olan Öğretmenlerimiz İçin Mevlid Programı Düzenlendi

Allah Resulü Hz. Muhammed (S.A.V. )in dünyaya teşriflerinin yıl dönümü ve ebediyete irtihal eden ve şehit olan öğretmenlerimiz için yapılan programda Okul Müdürü Mehmet DOĞAN´ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından Kur´ân-ı Kerim tilavetleri, Mevlid-i şerif, ilahi ve kasideler okundu. İmamlık ve müezzinlik görevleri de dâhil olmak üzere Mevlid programının tamamı İHL Meslek Dersleri öğretmeni Orhan ÇAMLICA’nın yönetimindeki İmam Hatip Lisesi öğrenciler tarafından yapıldı. Mevlid programı yapılan dua ile sona erdi.  Programa İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı  Yaşar DOLAPCI, İl Milli Eğitim. Şube Müdürü Cemalettin İPEK, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrencilerle birlikte çok sayıda cemaat katıldı. Öğrencilerin performanslarını çok beğenen dinleyiciler bu tür programların tekrarlanmasını istediler. Şeyh Şaban-ı Veli Anadolu İmam Hatip Lisesi  Müdürü Mehmet DOĞAN, okul olarak her kandil gecesinde belirlenen bir camide bu tür programlar yaptıklarını ifade ederek, halkımızın katılımları ile motive olduklarını belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, okul yönetimi, öğretmen ve öğrencileri teşekkür ederek başarılar diledi.

20-11-201820-11-2018

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.