KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Engelliler Haftası Etkinlikleri

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Celil GÜNGÖR´ün katkılarıyla düzenlenen 10-16 Mayıs Engelliler Haftası etkinlikleri Halime Çavuş İşitme Engelliler İlkokulu ve Ortaokulunun programıyla başladı.  
Engelliler Haftası Etkinlikleri

11 Mayıs 2015 Pazartesi akşamı Kastamonu Halk Eğitim Merkezi salonunda gerçekleşen gösteriye Kastamonu Valisi Sayın Şehmus GÜNAYDIN,  Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Celil GÜNGÖR, İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, protokol üyeleri ve veliler katıldı. İl Milli Eğitim Müdürü BAHÇACIOĞLU, konuşmasında “Herkesin bir engelli adayı olduğunu, engellilerin sadece bu günlerde değil her zaman hatırlanması gerektiğinin” altını çizdi. Engelliler haftası etkinliği sonrası Halime Çavuş İşitme Engelliler İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret eden Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Celil GÜNGÖR ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yaşar DOLAPCI, Halime Çavuş İşitme Engelliler İlkokulu ve Ortaokulunda incelemelerde bulundu. Ardından öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen yetkililer, okul öğretmenlerine de gösterdikleri gayretten dolayı teşekkür ettiler.

 

 

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.