KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih TERİM Kastamonu’da

Türkiye Futbol Direktörü Fatih TERİM, gelecek yıl Kastamonu’da uygulamaya konulması planlanan Futbol YBO’ları Projesi Kastamonu’ya geldi. 
Fatih TERİM Kastamonu’da

Türkiye Futbol Direktörü FATİH TERİM, “Futbol YBO’ları Projesi” için incelemelerde bulunmak üzere pilot il seçilen Kastamonu’ya geldi. Kastamonu Valisi Sayın Şehmus GÜNAYDIN, Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan GÜLŞEN, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin BABAŞ, Jandarma Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Faruk Bal ve İl Millî Eğitim Müdürü Cengiz      BAHÇACIOĞLU eşliğinde ilk olarak Kastamonu il merkezinde incelemelerde bulunan TERİM, daha sonra Taşköprü ilçesine geçti.  Burada Taşköprü Kaymakamı Zafer COŞKUN ile görüştükten sonra Belediye Başkanı Hüseyin ARSLAN’ı makamında ziyaret eden Fatih Terim’e, ARSLAN tarafından, ahşap oyma sanatıyla yapılmış üzerinde tuğra bulunan tablo, Taşköprüspor yönetimi tarafından da üzerinde “Fatih Terim” yazılı 37 numaralı Taşköprüspor forması hediye edildi. Ardından Taşköprü YBO’ya geçerek burada çeşitli incelemelerde bulunan ve yetkililerden bilgi aldıktan sonra Fatih TERİM, Türkiye Futbol Federasyonu’nun futbolu alt yaş gruplarına indirmek için başlatacağı Futbol YBO Projesinde pilot il seçilen Kastamonu’da kendisine sunulan raporlar ve izlenimleri doğrultusunda beklentilerinden fazla bir potansiyel ve ilgiyle karşılaştığını ve projenin uygulanabilmesi için YBO’larda tespit edilen eksiklerin TFF, Valilik, Belediye ve Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde tamamlanması noktasında fikir birliğine vardıklarını belirterek, Kastamonu’da yapılacak ufak çalışmalar sonucu önemli mesafe alınabileceğini söyledi. TERİM’e Kastamonu’daki temaslarında Gençlik Geliştirme Departmanı Sorumlusu Rasim KARA ile TFF Projeler Müdürü Tamer GÜNEY de eşlik etti.
 

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.