KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halime Çavuş İşitme Engelliler Okulu Öğrencilerinden Kupa...

3-5 Nisan 2015 tarihleri arasında Karaman’da düzenlenen İşitme Engelliler Badminton Türkiye Şampiyonası’na katılan takımımız ilimize üçüncülük kupası ile döndü. 
Halime Çavuş İşitme Engelliler Okulu Öğrencilerinden Kupa...

Halime Çavuş İşitme Engelliler Ortaokulu’nda eğitim gören, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü bünyesi altında 3-5 Nisan 2015 tarihleri arasında Karaman’da düzenlenen İşitme Engelliler Badminton Türkiye Şampiyonasında erkekler, çift erkekler, çift kızlar ve karışık çift kategorilerinde sahada ter döken öğrencilerimizin performansı göğsümüzü kabarttı.

Antrenörlerimiz Bircan Evrim TURGUT ve Osman YAVAŞ eşliğinde yarışan öğrencilerimiz, şampiyonaya 14 ilden katılan 23 kulüp ve 103 sporcu arasından üçüncülük kupasını kazanarak büyük bir başarı ile ilimize döndüler.

İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU: “Şampiyonaya katılan öğrencilerimizi ve bu başarının mimarı olan antrenörlerimizi gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik eder, bizlere yaşattıkları bu büyük gururdan ötürü de ayrıca teşekkürlerimi sunarım.” dedi.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.