KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU Şenpazar’daki okulları ziyaret etti.

06.05.2015 Çarşamba günü Şenpazar ilçesinde iki okulu ziyaret eden BAHÇACIOĞLU, öğrencilerle ve öğretmenlerle sohbet etti.
İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU Şenpazar’daki okulları ziyaret etti.

Şenpazar ilçesinde bulunan Yatılı Bölge Okullarımızdan Harmangeriş YBO’da incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, okul idaresinden okulun genel durumu, uygulanan faaliyetler ve ortak sınavlara ilişkin bilgi aldı. Ardından öğrencilerle sohbet eden BAHÇACIOĞLU, isteklerinin veya beklentilerinin olup olmadığını sordu. Sohbetin sonunda arzu eden öğrencileri Kastamonu il merkezinde misafir edebileceklerini ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, öğrencilere ve öğretmenlere başarılar dileyerek Harmangeriş YBO’dan ayrıldı. Şenpazar’da bulunan diğer bir pansiyonlu okul olan Şenpazar ÇPAL’yi de ziyaret eden BAHÇACIOĞLU, yatılı kalan öğrencilerle bir araya geldi. Pansiyon olanaklarıyla ilgili görüş alış verişinde bulunulmasının ardından eğitim öğretim faaliyetleri hakkında da değerlendirmeler yapıldı.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.