KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU´nun 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebeti ile bir mesaj yayımladı.
İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU´nun 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

Kıymetli Meslektaşlarım;

   Mesleğinizle toplumun en değerli varlıkları ve seçkin insanları olduğunuzu, bu önemli günde bir kez daha belirtmek isterim. Geleceğimizin teminatı yarınların mimarı olarak gördüğümüz öğrencilerimizi; fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller olarak yetiştirmek gayreti içindesiniz.    

  Sizler bu büyük görevin, bu büyük sorumluluğun bilincindesiniz. Ülkemizi, Cumhuriyetimizi sizlerin yetiştirdiği ve yetiştireceği öğrenciler yaşatacak, yükseltecek ve muasır medeniyetler seviyesinin üzerine onlar çıkaracaklardır. Bu ülkenin bir ferdi olarak tüm çalışanlarımızı yürekten destekliyorum.

    Başta, Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Şehit öğretmenlerimiz ve ebediyete irtihal etmiş öğretmenlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, ülkemizin geleceğini inşa eden eğitimin en önemli unsuru olarak gördüğümüz siz değerli öğretmenlerimin 24 Kasım öğretmenler gününü yürekten kutluyor, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.