KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, Babalar günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, Babalar günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Geleneklerimize ve inancımıza göre ailenin temel direği olarak tanımlanan anne ve babalarımıza; aile değerlerimizin korunmasında, adalet, paylaşma, sorumluluk, sevgi, şefkat, saygı gibi hayati değerlerin kuşaktan kuşağa aktarılmasında önemli bir rol düşmektedir.

Anne ve babalarımız,aile için saygı, sorumluluk, güven ve güvence kaynağımızdır.

Ailesi için her türlü fedakârlığı gösteren, bizlere yaşamın anlamını ve tüm güzelliklerini öğreten, gurur ve mutluluk kaynağımız olan babalarımız,annelerimizle birlikte yaşam deneyimleri ile çocukları için her zaman yol gösterici olarak,hayatın her alanında bizleri geleceğe hazırlamaktadır. 

Onların tecrübe ve özverileri, yaşamımız boyunca karşılaştığımız güçlüklerden çıkış yolunu gösteren ışık olmaktadır.

Evlatlarından maddi manevi hiçbir desteği esirgemeyen babalarımız,çocuklarımızın en büyük kahramanıdır. Kahramanlarımızın ise en büyük hazinesi şüphesiz ki evladıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle ;aziz şehitlerimiz ve gazilerimizin babaları başta olmak üzere, hayatı boyunca maddi ve manevi bütün imkânlarını ailesi için seferber eden tüm babaların Babalar Günü'nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu,uzun ömürler diliyorum.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.