KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, Bilim ve Sanat Merkezi İngilizce Öğretmeni ve eTwinning Kastamonu İl Koordinatörü Özgen Şahin Bektaş ile Şehit Erkan Kendirci İlkokulu Öğretmeni Zeynep Öztoprak'ı makamında kabul etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU,  Bilim ve Sanat Merkezi İngilizce Öğretmeni ve eTwinning Kastamonu İl Koordinatörü Özgen Şahin Bektaş ile Şehit Erkan Kendirci İlkokulu Öğretmeni Zeynep Öztoprak'ı makamında kabul etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU,  Bilim ve Sanat Merkezi İngilizce Öğretmeni ve eTwinning Kastamonu İl Koordinatörü Özgen Şahin Bektaş ile Şehit Erkan Kendirci İlkokulu Öğretmeni Zeynep Öztoprak'ı makamında kabul etti. 

Kabulde Özgen Şahin Bektaş  ilimizde yürütülmekte olduğu Türk Ulusal Ajansı tarafından kabul edilen 3 adet Erasmus + K229 ve 1 adet Erasmus + KA101 projesini ve içeriğini anlattı. Ayrıca Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından fonlanan özel eğitimde kalitenin arttırılmasına yönelik hazırladıkları "Special Teachers for Special Talents" isimli projeden bahsetti. Zeynep Öztoprak ise Yürüttüğü eTwinning projelerini ve uzaktan eğitimde EBA üzerinden yaptığı farklı çalışmaları anlattı. Ayrıca Bilim Kahramanları Derneği'nin desteği ile öğrencileri ile katıldıkları Fırst Lego League Jr Fuarı'nda yaptıkları çalışmaları anlattı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU ve öğretmenlerimiz ilimizdeki eğtim ve öğretimdeki çalışmalar  hakkında bilgi alışverişinde bulundu. İlimizin başarılarını arttırmak için yapılacak çalışmalar hakkında görüşüldü.

29-12-202029-12-202029-12-202029-12-2020

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.