KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, Liseye Geçiş Sistemi (LGS) sınavına girecek öğrencilerimize yönelik mesaj yayımladı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, Liseye Geçiş Sistemi (LGS) sınavına girecek öğrencilerimize yönelik mesaj yayımladı.

    Sevgili öğrencilerim;

    20 Haziran 2020 Cumartesi günü yapılacak olan LGS sınavı için etkisini sürdüren Covid-19 salgını nedeniyle okullarımızda hijyen koşulları sağlanmış ve gereken tüm tedbirler alınmış durumdadır. Bu kapsamda; sınav yapılacak tüm okul binalarımız dezenfekte edildi. Sizlerin kullanacağı maskeler ve el dezenfektanları hazır hale getirildi. Sosyal mesafenizi koruyacak alanlar oluşturuldu.Sınav günü okullarımızda öğretmen,idareci ve personelimiz hazır bulunacak.Sizlerin sınav salonlarına sosyal mesafe kuralı dahilinde  yerleşmenize yardımcı olacaklardır.

   Sizler bizim için çok değerlisiniz. Bizim için en önemli şey sizlerin sağlığı ve mutluluğudur. Bu nedenle sizden isteğim, sabah evlerinizden çıkışınızdan sınav bitimine kadar sağlığınız için alınan tüm tedbirlere uymanız ve öğretmenlerimizin uyarılarını yerine getirmenizdir.

 

    Yapılacak olan LGS sınavında başarılı olacağınıza inancım tamdır. Sizlere üstün başarılar diliyorum.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.