KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, Taşmektep MTAL ve 10 Aralık MTAL'ye Teşekkür Belgelerini Takdim Etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, Taşmektep MTAL ve 10 Aralık MTAL'ye Teşekkür Belgelerini Takdim Etti.

Milli Eğitim Bakanlığı, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünce Covid-19 salgını süresince öncelikle  Bakanlığımıza bağlı okul ve kurumların ihtiyaç duyduğu hijyen ürünlerin AR-GE  faaliyetli ve üretimleri için yapmış oldukları özverili çalışma ve vermiş oldukları değerli katkılarından dolayı Kastamonu Taşmektep Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile 10 Aralık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi personel ve öğrencilerine teşekkür mahiyetinde verilmesi uygun görülen teşekkür belgesi İl Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU tarafından Kurum Müdürlerine takdim edildi.

İl Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU'nun Makam odasında, Mesleki ve Teknik Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Nergin GÖKMEN ile birlikte  Taşmektep Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü  Sayın Veli KANKO  ve 10 Aralık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü  Sayın Hüseyin ÖBEK' e  Teşekkür Belgesi  takdim edildi.

İl Müdürümüz  Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, Okul Müdürlerine  bu süreçte göstermiş oldukları emek ve gayretlerinden dolayı  ayrıca teşekkürlerini ileterek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

15-12-202015-12-2020

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.