KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU'ndan 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayımladı.  
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU'ndan 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı

    Türk tarihinin en görkemli zaferlerinden birisi olarak kabul edilen 30 Ağustos Zaferi'nin 98. yıl dönümünü gururla kutlamanın sonsuz heyecanı ve sevinci içerisindeyiz.

     30 Ağustos Zaferi; ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen devletlere karşı, yokluk içinde, en zor koşullarda ve her şeyin bittiği sanılan bir dönemde, yüce milletimizin sarsılmaz azmi, yüksek iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmış onurlu bir zaferdir. Türk milleti, haklı ve onurlu direnişiyle, bağımsızlığından asla taviz vermeyeceğini, savaşın kazanılmasında vatan, millet ve bayrak sevgisinin sayısal güçten daha üstün olduğunu tüm dünyaya kanıtlamış, bağımsız yaşamak isteyen birçok ulusa da yol göstermiştir.

     Bu duygu ve düşüncelerle başta Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere, Kurtuluş Savaşı'nın tüm kahramanlarını, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, Tarihi şanlı zaferlerle dolu olan aziz Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.