KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU´ndan Mevlid Kandili Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, Mevlid Kandili münasebeti ile bir mesaj yayımladı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU´ndan Mevlid Kandili Mesajı

 

      Âlemlere rahmet olarak gönderilen Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV) ´in dünyaya teşriflerinin yıl dönümü olan Mevlid Kandili´ni, bir kez daha birlik ve beraberlik duyguları içerisinde idrak etmenin mutluluğuna erişmiş bulunmaktayız. Bu gece, duygularında sevgi, şefkat ve merhamet ilişkilerinde hakkı, doğruyu, güzeli ve vefayı, ibadetlerinde ihlâs ve samimiyeti öne çıkararak gönülleri fetheden,  Müslümanlar ve bütün insanlık için her bakımdan örnek bir hayat sürerek bize rehber olan sevgili Peygamberimizin hayatını, mesajlarını yeniden hatırlayacağımız, düşüneceğimiz ve insanlığa getirdiği bütün değerleri anlayıp, hayatımızı O´nun güzel ahlakıyla güzelleştirebileceğimiz bir manevi yenilenme fırsatıdır.

 

     Bu kutlu gece vesilesiyle; Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV)´e salat ve selamlarımızı gönderirken, bu gecenin; bütün Müslümanların dirliğinin, birlik ve beraberliğinin her daim devam etmesine vesile olmasını, Cenab-ı Allah ´tan niyaz ediyorum.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.