KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU'nun 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU'nun 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Günümüz dünyasının en önemli mesleklerinden biri olan gazeteciliğin kamuoyuna bilgi ve haber akışını objektif bir şekilde sağlamak, toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtmak, demokrasinin güçlenmesi ve gelişmesine katkı sağlamak gibi önemli bir misyonu vardır.

Ülkemizin ve kentimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran, etkin çözüm önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan basın mensuplarımızın yorum ve görüşleri, bizlere de çalışmalarımızda önemli faydalar sağlamaktadır. Ayrıca, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınması için yürütülmekte olan çalışmalar ile projelerin paylaşılması ve kamuoyu tarafından sahiplenilmesinde yerel basının katkısı büyük önem taşımaktadır.

Bu düşüncelerle her türlü zorlu şartlarda, son derece özverili bir şekilde gayret göstererek çalışan;  tarafsızlık, özel hayata saygı ve hukukun evrenselliği ilkelerinden ödün vermeyen,  ulusal ve yerel basın mensuplarımızın ve çalışanlarının, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, basın mensuplarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum.

                Cengiz BAHÇACICOĞLU

                              İl Milli Eğitim Müdürü

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.