KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU'nun Ramazan Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.  
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU'nun Ramazan Bayramı Mesajı

     On bir ayın sultanı Ramazan ayını ibadetlerimizle dolu dolu yaşayarak ve bu ayın içinde barındırdığı bin aydan daha hayırlı olan mübarek Kadir Gecesini idrak ederek; evlerin, sofraların, rızkın paylaşıldığı, dargınlıkların barışa, farklılıkların zenginliğe dönüştürüldüğü bir mübarek bayrama daha kavuşmanın huzuru ve sevinci içindeyiz.

       Bayramlar; bir araya gelmektir, paylaşmaktır, kucaklaşmaktır. Ancak tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de koronavirüse karşı yürütülen çalışmalar ve alınan tedbirler kapsamında; bu bayram belki sevdiklerimize, büyüklerimize sarılamayacağız, ellerini öpemeyeceğiz, küçüklerimize şekerlerini ikram edemeyeceğimiz ama kalplerimiz gelecek çok daha güzel günlerin hayaliyle her zaman olduğu gibi birlikte çarpacak. Milletimizin, bugünleri sağduyu içerisinde kısa bir zamanda aşacağına; aydınlık ve daha güzel günlere çok yakında erişeceğine yürekten inanıyorum.  

    Bu düşüncelerle eğitim camiamız başta olmak üzere aziz milletimizin mübarek Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyor, Yüce Allah'tan ülke ve milletçe, birlik ve beraberlik içinde geçireceğimiz nice bayramlar diliyorum.                                                 

                                                                                                 

                                                                     

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.