KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU'nun Regaib Kandili Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, üç ayların başlangıcı ve Regaib Kandili vesilesiyle bir mesaj yayınladı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU'nun  Regaib Kandili  Mesajı

 

Feyzin, bereketin ve güzelliklerin yoğun olarak yaşandığı,Müminler için manevi bir yenilenme mevsimi ve rahmet iklimi olarak bilinen mübarek üç aylara kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

İnsanoğlu için şüphesiz bütün zamanlar değerlidir ve bu zamanlarda Allah'ın rızasını kazanmak gayesiyle çaba harcarız. Bununla birlikte böyle mübarek gün ve geceler bizlerin Allah'ın rızasını kazanabilmesi ve onun rahmetine ve mağfiretine nail olabilmesi için önem arz etmektedir. 

İdrak edeceğimiz Regaib Kandili'nin sevgi, saygı ve hoşgörü ortamının oluşmasına; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın daha da pekişmesine;akrabalık, komşuluk ve aile bağları gibi medeniyetimizin temel taşları olan duygularımızın, insani ve ahlâki meziyetlerimizin artmasına vesile olacağına inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle eğitim camiamızın ve tüm İslam âleminin Regaib Kandili'ni tebrik ediyor; üç ayların gelişiyle rahmet, mağfiret ve bereket ikliminin tüm insanlığa yayılmasını Cenâb-ı Allah'tan temenni ediyorum.

                                                                                                   

Cengiz BAHÇACIOĞLU

                                                                                                      İl Millî Eğitim Müdürü

 

 

 

 

 

 

 

 

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.