KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU'nun Yarı Yıl Tatili Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU'nun Yarı Yıl Tatili Mesajı

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılının birinci dönemini tamamladığımız bu günlerde, yaklaşık bir yıldır tüm dünyayı  derinden etkileyen Covid-19 salgını nedeniyle eğitim sürecini evlerinde geçiren öğrencilerimiz bu dönem tatilide evlerinde karşıladı. 

Eğitim camiamızın fedakar fertleri olan öğretmenlerimiz, ilimizin en ücra köşesindeki öğrencilerimize ulaşmak , zorlu şartlara rağmen hiçbir öğrencimizi eğitim öğretim  hakkından mahrum bırakmamak için bıkmadan usanmadan çalıştılar. Uzaktan eğitimle teknolojiye hızla uyum sağlayan  öğretmenlerimiz bu sorumlulukları çocuklarımızın da alabileceğini gösterdiler. Öğretmenlerimiz eğitim öğretim faaliyetlerinin dışında maske, dezenfektan, kolonya üretimi ve Vefa Sosyal Destek gruplarında yer alarak hem kurumlarımızın hem de halkımızın yanında oldular.

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ; Kurtuluş Savaşını kazanmış ve akabinde her alanda olduğu gibi eğitim alanında da zorlukların üstesinden gelen bir ecdadın nesli olarak, içinde bulunduğumuz sürecteki sorumluluklarımızın  bilincindeyiz. Eğitim ışığını yenilikçi projelerle ilimizin dört bir köşesine yaymanın gayreti içerisindeyiz.. Biliyoruz ki bu sorumlulukları yerine getirmek , Türkiye Cumhuriyetinin ve Türk Milletinin varlığı ile eş değerdir.

Bu düşüncelerle öğrencilerine gönül bağı ile bağlı öğretmenlerimizi, okullarımızın  yönetici ve personellerini, sabırla evlerinden öğrenen sevgili öğrencilerimizi, desteklerini her zaman yanımızda hissettiğimiz velilerimizi en kalbi duygularımla kutluyorum. Eğitim öğretim sürecinin önemli bir parçası olan yarı yıl tatilinin hayırlı olmasını temenni ediyorum.

                     Cengiz BAHÇACIOĞLU

                      İl Milli Eğitim Müdürü

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.