KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU Başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Merkez İlçe Meslek Lisesi Müdürleri İle 1000 Okul Projesi Toplantısı Yapıldı.

 İl Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU Başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Merkez İlçe Meslek Lisesi Müdürleri İle 1000 Okul Projesi Toplantısı Yapıldı.

11 Aralık 2020 tarihinde Bakan Yardımcımız Sayın Mahmut ÖZER'in başkanlığında gerçekleştirilen, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü kapsamında 1000 Okul Projesi ile ilgili  81 İl Müdürüne projenin yol haritası hakkında bilgilendirme toplantısı yapılmıştı.

Okullar arası başarı farklarını azaltmak ve mesleki eğitimi güçlendirmek için planlanan ve çalışmalarına başlanan proje hakkında yapılan görüşmeyi aktarmak ve çalışmalar hakkında bilgi vermek için İl Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, ilçe Milli Eğitim Müdürleri ve Merkez ilçe Meslek Lisesi Müdürleri ile 1000 Okul Projesi Toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıya Müdür Yardımcımız Sayın Serkan DEMİRKIRAN ve Mesleki ve Teknik Eğitim Hizmetleri Şube Müdürümüz Sayın Nergin GÖKMEN katılırken telekonferans üzerinden Araç İlçe Milli Eğitim Müdürü Selim AYDIN, İnebolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Telat AKTAŞ, Taşköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet KAPUCUOĞLU, Tosya İlçe Milli Eğitim Müdürü Sıtkı Murat DEMİRCİ, Araç ÇPAL Müdürü Rıfat BOZ, İnebolu MTAL Müdürü Mehmet ÜNAL, Taşköprü Mustafa Sıtkı Erkek MTAL Müdürü Abdullah OĞUZ, Tosya Mithat Boyner MTAL Müdürü Engin GÜNER, Sepetçioğlu MTAL Müdürü Sadık DİBEK, Kastamonu Bilim ve Sanat Müdürü Atasever YİĞİT, Orhan Şaik Gökyay Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Hadi YILMAZ ve Kastamonu Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürü Ebubekir YİĞİT de katıldılar.

Bu kapsamda destek alacak 5 okulumuz için yapılan görüşmelerin ardından İl Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU , İlçe Milli Eğitim Müdürlerine ve Okul Müdürlerine çalışmalarında başarılar dileyerek toplantıyı sonlandırdı.

14-12-202014-12-202014-12-2020

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.