KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Öğrenci Meclisi, Öğretmenevinde Yemekte Buluştu

İl Öğrenci Meclisi Başkanı ve İlçe Öğrenci Meclisi Başkanları, Şerife Bacı Öğretmenevinde bir araya geldi. İl Müdürü ÇELİK’in de katıldığı yemekte konuşmalar, ağırlıklı olarak ilimizde eğitim ve eğitimde kalitenin artırılmasına yönelik çalışmalar üzerine oldu. 
İl Öğrenci Meclisi, Öğretmenevinde Yemekte Buluştu

16.02.2015 Pazartesi günü İl Öğrenci Meclisi Başkanı Fatih HAMALOĞLU ve İlçe Öğrenci Meclisi Başkanları, Şerife Bacı Öğretmenevinde yemekte bir araya geldiler. Toplantı havasında geçen yemekte genel olarak ilimizde eğitimin kalitesinin artırılmasına yönelik yapılması gereken çalışmalar konuşuldu. Yemeğe katılan İl Müdürü ÇELİK: “Ülkemizde demokrasi anlayışının okullardaki yansıması öğrenci meclisleridir. Sizler de bu meclislerin ilimizdeki ve ilçelerimizdeki temsilcilerisiniz. Bu sebeple sizler öğrenci kimliğinin yanı sıra meclis başkanı kimliğini de taşıyorsunuz. Meclis olarak ilimizde eğitim adına yapılacak çalışmalara sağlayacağınız katkı bizim için çok önemlidir.” dedi. 

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.