KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Protokol Yürütme Kurulu Toplantısı

İl Protokol Yürütme Kurulu Toplantısı

           Mİlli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Tobb Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi arasında imzalanan Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolünün 9.maddesi  gereğince İl Protokol Yürütme toplantısı yapıldı. Toplantıya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Oğuz FINDIKOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Serdar İZBELİ, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Turgut DEMİR ve Sayın İlhan PEHLİVAN,İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Nergin GÖKMEN, Özlem Burma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü  Sayın Ünsal YILMAZ ile  Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Adil Levent BAŞ katıldı.

         Protokol Yürütme Kurulu gündeminde ; Kastamonu ili merkez  protokol yürütme kurulu çalışmalarının değerlendirilmesi, mesleki eğitim işbirliği protokolünün 11. maddesi geregince TOBB temsilcisinin seçilmesi, mesleki eğitim işbirliği protokolünün 8. maddesi geregince öğrencilere burs verilmesi, mesleki eğitim işbirliği protokolü kapsamında 2020 yılı içinde yapılacak faaliyetler ile bir sonraki toplantı tarihinin kararlaştırılması gibi konular yer aldı.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.