KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Doğa Kültür Köyünde Gerçekleştirildi

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU başkanlığında Şerife Bacı Öğretmenevi Ek Hizmet Binasının bulunduğu Doğa Kültür Köyünde gerçekleştirildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Doğa Kültür Köyünde Gerçekleştirildi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2017-2018 eğitim öğretim yılı hazırlıklarını gözden geçirmek üzere ilçe milli eğitim müdürleri değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda yenilenen eğitim programları yöneticilere, öğretmenlere ve velilere en iyi şekilde anlatılması için çalışmalara başlanmasına karar verildi. Konu ile ilgili formatör öğretmenlerin eğitim programlarının hazırlanacağı belirtildi. Toplantıda ayrıca özel öğretim kurumlarının denetlenmesi öğrencilerin sosyal etkinliklere katılması, veli toplantılarının eylül ayında gerçekleştirilmesi, ilkokul 1.sınıf öğrencilerinin erken okumaya geçirilmemesi, yatırılmaların en az ayda bir ziyaret edilmesi, Halk Eğitim Merkezlerinin halkla daha çok buluşturulması, öğretmenlerin mesleki eğitim çalışmalarına daha etkin katılması konuları hakkında kararlar alındı. 

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.