KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Taşköprü’de Gerçekleştirildi

İlçe Milli Eğitim Müdürleri değerlendirme toplantısı Taşköprü’de gerçekleştirildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Taşköprü’de Gerçekleştirildi


   İlçe Milli Eğitim Müdürleri değerlendirme toplantısı 30 Ocak 2018 Salı günü İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU başkanlığında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut ŞEKER, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin KENDİR ve 19 İlçe Milli Eğitim Müdürünün katılımlarıyla Taşköprü ilçesinde gerçekleştirildi.

   İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısında; 1.Dönem eğitim öğretim faaliyetlerinin değerlendirilmesi, Pansiyonlu okullarda kitap okuma çalışması faaliyetleri, Destekleme ve Yetiştirme Kursları iş ve işlemleri, Okul Sütü dağıtımı ile ilgili iş ve işlemler, Okul Servis Araçları Yönetmeliği ile ilgili yapılacak iş ve işlemler, Beyaz Bayrak Denetimleri, Taşeron işçilerin kadroya alınma süreci ile ilgili iş ve işlemler, Ders Kitapları Seçim modülü işlemleri, E- Talep Modülü iş ve işlemleri, İlçe ve Okulların iş güvenliği risk analizlerinin güncellenmesi, Pansiyonlu Okulların Denetimleri çalışmaları konuları değerlendirildi.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.