KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimizde Herkesten Destek Bekliyoruz

İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU başkanlığında merkez ilçe okul ve kurum müdürleri ile değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda deprem testi sonucu yıkım kararı alınan okulların taşınması ile ilgili istişarede bulunuldu.
İlimizde Herkesten Destek Bekliyoruz

İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU merkez ilçede görev yapan okul ve kurum müdürleri ile Şerife Bacı Öğretmenevinde değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2016 yılında ilimizde gerçekleştirilen deprem testi sonuçlarına göre yıkım kararı verilen 29 okul ve kuruma ait 32 bina ile ilgili yıkım, yapım ve öğrenci taşımasının planlanması ile ilgili istişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ayrıca okul ve kurum kameralarının kamu güvenliği yönetim sistemine entegresi ile ilgili çalışmalara da yer verildi.

BAHÇACIOĞLU yıkım kararı verilen okulların diğer okullara taşınarak eğitim öğretime devam etmesini ve bununla ilgili planlamanın zor bir süreç olduğunu bu işlemler gerçekleştirilirken Kastamonu’nun her kesiminden kendilerine yardımcı olunması için destek beklediklerini belirtti.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.