KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Haftası Kutlandı

Atatürk İlkokulu bahçesinde, saat 11.00’de ilköğretim Haftası münasebetiyle bir program düzenlendi.
İlköğretim Haftası Kutlandı

28.09.2015 Pazartesi günü itibariyle ilk ders zilinin çalmasıyla 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının başladı. Okulların açıldığı ilk haftanın İlköğretim Haftası olması münasebetiyle Atatürk İlkokulunda bir program tertip edildi. Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN, Milletvekilleri Mustafa Gökhan GÜLŞEN, Metin ÇELİK, Eski Milletvekili Hakkı KÖYLÜ, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Celil GÜNGÖR, Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU ve Kamu Kurum Amirleri, Sivil Toplum Kuruluşları, öğretmenler, öğrenciler ve velileri katılımı ile gerçekleşen programda GÜNAYDIN: “Muasır medeniyetler seviyesine ulaşmanın yolu eğitimden geçiyor. Çocuklarımızın milli manevi değerlerine sahip, geleceğimizin inşasında önemli görevlerde bulunabilmesi için öğretmenlerimize  çok büyük görevler düşüyor. Çocuklarımızı yetiştirmek, onları toplumda faydalı bir birey haline getirmek için en az anne baba kadar  öğretmenlerimizin katkısına ihtiyaç var.” dedi.
 

İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU: “Son yıllarda ülkemizde eğitim ve öğretimin her alanında reform çalışmaları yapılmakta, birçok eğitim projesi hızla uygulamaya konulmaktadır. Yeni eğitim-öğretim yılında kıymetli öğrencilerimizin her alanda daha iyi yetişmelerini sağlamak için uğraş verdiğimiz bu süreçte Sayın Milli Eğitim Bakanımızdan ve Bakanlığımızın değerli yöneticilerinden daima destek aldık. Sayın Valimizin himayelerinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda,  sayın milletvekillerimizden, Sayın Belediye Başkanımızdan, Bölge ve il müdürlerimizden, sivil toplum kuruluşlarımızdan ve değerli basınımızdan da her daim destek aldık. Verdikleri bu destekten dolayı teşekkür ediyoruz.  Sevgili çocuklarımız  bu eğitim öğretim yılında derslerinize daha etkili çalışarak, sosyal ve kültürel yanınızı geliştirerek, bizleri mahcup etmeyeceğinize inanıyoruz.  ”dedi.

 

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.