KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kastamonu Üniversitesi Kuzeykent Kampüsü'nde Bulunan Eğitim Binası İmzalanan Protokolle 10 Yıllığına Müdürlüğümüze Devredildi.

Kastamonu Üniversitesi Kuzeykent Kampüsü'nde Bulunan Eğitim Binası İmzalanan Protokolle 10 Yıllığına Müdürlüğümüze Devredildi.

07-09-202007-09-2020

 

 

 

 

                Kastamonu Üniversitesi Rektörlük makamında gerçekleşen imza törenine Rektör Prof.Dr. Sayın Ahmet Hamdi TOPAL ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU katıldı.

                İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU konuşmasında; "Öncelikle protokolün ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum. Rektör hocamıza da çok teşekkür ediyorum. Önce eğitim fakültesi kampüsünde bulunan anaokulunu protokolle Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze devrettiler, şimdi de Kuzeykent kampüsü yerleşkesindeki eğitim binasını da devrederek bu binada anaokulu olarak hizmete açılacaktır. Üniversite yerleşkesi içindeki eğitim bölgesinde olan ve yakınında bulunan öğrencilerimize burada eğitim vereceğiz. Çocuklarımıza sağlıklı ve sıhhatli bir şekilde eğitim-öğretim verilmesini Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum. Valimize ve Rektörümüze teşekkür ediyorum." dedi.

                Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Ahmet Hamdi TOPAL konuşmalarında; "Üniversitemiz kampüsünde bulunan eğitim binası İl Milli Eğitim müdürlüğüne devrediyoruz. İnşallah burası üniversitemiz personelinin çocukları ve yakın bölgede yaşayan Kastamonu hemşerilerimizin çocuklarının eğitim görebileceği şekilde anaokulu binası olarak kullanılacaktır. Protokol üniversitemize ve İlimize hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi.

               Konuşmaların ardından Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Ahmet Hamdi TOPAL ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU aralarında devir protokolünü imzaladı.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.