KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

''Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi'' Kapsamında Destek Alacak Okullarımız İçin Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

''Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi'' Kapsamında Destek Alacak Okullarımız İçin Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

2023 Eğitim Vizyonu'nun ana hedeflerinden biri olan okullar arası başarı farklılıklarının azaltılmasına yönelik planlanan ve  dezavantajlı olan Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin çok yönlü olarak desteklenmesini amaçlayan '' Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi '' nin başlatılmasının ardından İl Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU  proje kapsamında yer alan okullarımız için değerlendirme toplantısı yaptı.

Hüma Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi toplantı salonunda İl Müdürümüz Sayın Cengiz  BAHÇACIOĞLU' nun başkanlık ettiği toplantıya Müdür Yardımcımız Sayın Serkan DEMİRKIRAN , Şube Müdürlerimizden Sayın Cemalettin İPEK, Sayın Nergin GÖKMEN ve proje kapsamında seçilen okullarımızın müdürleri katıldı.

''Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi'' kapsamında temel becerilerde özel eğitim destek programlarından bakım onarım, kütüphane, atölye ve spor alanları gibi çok sayıda altyapı desteğine kadar çok geniş bir alanda destek alacak okullarımız ; Sepetçioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,  Taşköprü Mustafa Sıtkı Erkek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İnebolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Tosya Mithat Boyner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile  Araç Çok Programlı Anadolu Lisesidir.

Yapılan toplantıda proje kapsamında destek alacak okullarımızın fiziki şartları proje hazırlık kapsamında değerlendirildikten sonra İl Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU , okul müdürlerimize çalışmalarında başarılar dileyerek toplantıyı sonlandırdı.

 

 

 

 

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.