KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüzce Hazırlanan ''Eğitimde Başarının İzlenmesi ve Değerlendirilmesi Projesi'' (EBİDEP) Tanıtım Toplantıları İlçelerimizde Yapılmaya Devam Ediyor.

Müdürlüğümüzce Hazırlanan ''Eğitimde Başarının İzlenmesi ve Değerlendirilmesi Projesi'' (EBİDEP) Tanıtım Toplantıları İlçelerimizde Yapılmaya Devam Ediyor.

Müdürlüğümüzce hazırlanan Eğitimde Başarının İzlenmesi ve Değerlendirilmesi Projesi (EBİDEP) tanıtım toplantılarının dördüncüsü  Cide ilçemizde  yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU'nun başkanlık ettiği toplantı,  Cide İlçe Kaymakamı Sayın Ömer SAĞLAM'ın açılış ve hoşgeldiniz konuşması ile başladı. Gerçekleştirilen toplantıda  İl Başarı İzleme ve Değerlendirme Ekibi üyeleri ; İl Müdür Yardımcımız Sayın Serkan DEMİRKIRAN, Maarif Müfettişleri Başkanı Sayın Ali Yaşar TUTKUN, Şube Müdürlerimiz Sayın Cemalettin İPEK,  Sayın Gürsel YILDIZ ve Sayın Nergin GÖKMEN  de hazır bulundu.

Cide ve Şenpazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, ilgili ilçelerimizin ortaokul ve ortaöğretim okullarındaki müdür ve müdür yardımcıları ile rehber öğretmenlerinin katılım sağladığı toplantı da ''Eğitimde Başarının İzlenmesi ve Değerlendirilmesi'' adlı projenin sunumu yapıldı. Sunum ardından soru-cevap şeklinde görüş alışverişinde bulunuldu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU projenin eğitim camiamıza hayırlı olması temennilerini ilettikten sonra tüm katılımcılara teşekkür etti.

02-02-202102-02-202102-02-202102-02-2021

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.