KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mustafa DÜMDÜM Öğretmenimizden Eğitim Alt Yapımıza Anlamlı Katkı.

Mustafa DÜMDÜM Öğretmenimizden Eğitim Alt Yapımıza Anlamlı Katkı.

11-09-202011-09-2020

 

 

 

 

                 

      İlimiz Merkez Toki İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapan Mustafa DÜMDÜM öğretmenimiz tarafından görev yaptığı Toki İlkokuluna yapılacak Yazılım Atölyesinin tüm giderlerini karşılayarak öğrencilerimizin hizmetine sunulmasını sağlayacak olan protokol, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU ve hayırsever öğretmenimiz Mustafa DÜMDÜM tarafından imzalanarak hayata geçirildi.

      Protokol imza töreninde; Toki İlkokulu Müdürü Harun VAYSALOĞLU ile İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cemalettin İPEK de hazır bulundu. Protokolün imzalanması sonrası açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU; "Bu anlamlı katkısı için öğretmenimiz Mustafa beye çok teşekkür ediyorum. Yapılacak atölyeye öğretmenimizin ismini vereceğiz. Yapılacak atölyenin tüm giderlerini karşılayacak Mustafa DÜMDÜM öğretmenime tekrar teşekkür ediyor, atölyemizin öğrencilerimize ve okulumuza hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.