KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilere Karneleri Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN Tarafından Verildi.

2015 – 2016 Eğitim/Öğretim döneminin birinci yarıyılının tamamlanması nedeniyle, İlimiz Behçet NECATİGİL İlkokulu öğrencilerine karneleri, Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN tarafından verildi.
Öğrencilere Karneleri Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN Tarafından Verildi.

Behçet NECATİGİL İlkokulunda yapılan karne dağıtım törenine, Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN, Belediye Başkanı Tahsin BABAŞ, Kastamonu Milletvekili Metin ÇELİK, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet KAYIKÇI, İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, İl Emniyet Müdürü Mustafa YOLDAN, Behçet NECATİGİL İlkokulu Müdürü Satılmış KAPTAN, Kamu kurum ve kuruluş amirleri, öğretmenler ve veliler katıldı.

Yarı yıl tatilinde  öğrencilere dinlenmelerini,  özellikle birinci sınıf öğrencilerine, öğrendiklerini unutmamak adına kitap okumalarını tavsiye eden Vali GÜNAYDIN konuşmasında; ”Bu Eğitim-Öğretim döneminde çocuklarımıza emek veren, çocuklarımızın yetişmesi için önemli çalışmalar ortaya koyan, başta öğretmenlerimize ve yöneticilerimize teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimize bu 15 gün tatil boyunca ödev verilmeyeceği müjdesini vermek isterim.

Fiziki şartların her geçen gün daha iyi olduğu okullarımızda eğitim gören çocuklarımız ileride geleceğimiz adına önemli çalışmalara, hizmetlere imza atacaklardır. İkinci dönemde de öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin aynı başarıyı, aynı hizmet aşkını devam ettirmelerini diliyoruz.

Biz Valilik olarak, hem Milli Eğitim Bakanlığı bütçesinden, hem de İl Özel İdaresi bütçesinden, özellikle okullarımızın hem fiziki durumunun iyileştirilmesi, hem teknik alt yapılarının daha iyi noktalara taşınılabilmesi için çalışıyoruz. Hükümet tarafından da kendi bütçemize ve genel bütçeye kaynaklar aktarılıyor.” dedi.

Vali GÜNAYDIN ve protokol tarafından, öğrencilere sınıflarında karneleri takdim edildi.

22-01-2016 22-01-2016

22-01-2016 22-01-2016

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.