KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenen Lider Öğretmenler

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Öğretmen Akademisi Vakfı 02 Ocak 2015 tarinde imzalanan protokol ile ilimizde bir dizi eğitim seminerleri düzenlenmesine karar verilmiştir. Okullarımızdan gönüllü 25 öğretmenlerimizden oluşturulan  grupla ilk “Öğrenen Lider Öğretmen” eğitimi 10-11 Ocak 2015 tarihinde 10 Aralık Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesinde yapıldı. 
Öğrenen Lider Öğretmenler

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ÇELİK seminere katılarak yapılan etkinlikleri ve eğitim faaliyetlerini izledi. Katılan öğretmenlerimize öğrenmenin sınırı olmadığını ve süreklilik arzettiğini, bu konu ile ilgili gösterdikleri alâkanın bunu gösterdiğini  ve takdir ettiğini belirtti. Öğretmenlerimiz için kurum olarak her türlü desteği vereceklerini ve çalışmaların sürdürülmekte olduğunu söyledi.

 

Etkili İletişime Giriş, Etkili İletişim, Öğrenme Liderliği, Takımla Yönetmek, Dirençle Başetme, Akış ve Ritmin Sürekliliği, Kurallar ve Uygulama Adımları, Ölçme ve Değerlendirme, Sorunlu Davranışların Yönetimi ve Olumlu Davranışlarının Pekiştirilmesi derslerinden oluşan seminerler,  vakıf tarafından görevlendirilen eğitim uzmanları Özlem ÇAĞLAR ve Ela TOPÇU tarafından verildi. Katılımcı öğretmenlerimizin memnuniyeti ile sonuçlanan seminerde, yeni eğitimlerde buluşma kararlaştırıldı. İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet ŞİRİN, ilimizi tanıtan sembol değerlerden oluşan bir hediye paketini misafir eğitimcilere sunarak verdikleri hizmetten, katılımcı öğretmenlerimize de ilgi ve alâkalarından dolayı memnuniyetini belirtti.

 

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.