KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Öncesi Eğitim İçin Ahşap Eğitim Materyali Yapımı Hakkında Çalışma Yapıldı

Okul Öncesi Eğitim İçin Ahşap Eğitim Materyali Yapımı Hakkında Çalışma Yapıldı


   İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU başkanlığında Müdür Yardımcısı Mesut ŞEKER, Şube Müdürleri Azmi SÖZMEZ, Cemalettin İPEK, Kenan DEMİR, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ebubekir YİĞİT, Yıldız Adnan Konyalı Anaokulu Müdürü Saynur AYDOĞDU, Vilayetler Birliği Anaokulu Müdürü Gülay KIRIŞOĞLU, Behiye Barut Anaokulu Müdürü Nezahat DALBAZ’ın katılımı ile okul öncesi eğitimde ahşaptan üretilen eğitim materyallerinin Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde açılacak El Sanatları kursları ile üretilmesi ve okul öncesi eğitimde kullanılması ile ilgili çalışma toplantısı yapıldı.

   Toplantı sonunda ilk etapta üretimi yapılacak eğitim materyalleri ve bu materyallerin üretiminde izlenecek süreç belirlendi.

   Toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, “Yapılan bu çalışma ile ahşap üretiminde lider konumda olan ilimizin bu özelliğine eğitim sektörü olarak değer katmak ve bu değeri çocuklarımızın eğitimine bir katkı olarak sunmak istiyoruz.” dedi.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.