KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullardaki ziller tatil için çaldı

2014-2015 Eğitim Öğretim yılı 12 Haziran 2015 tarihinde sona ererken öğrencilerimiz için üç aylık yaz tatili başladı.
Okullardaki ziller tatil için çaldı

Okulların yaz tatiline girmesi nedeniyle Abdulhakhamit İlkokulunda düzenlenen karne dağıtım töreninde konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU “Bir ders yılının daha sonuna geldik, bugün ülkemizde 17,5 milyon, ilimizde 57564 öğrenci karne almaktadır. Bugün bir ders yılının son günü fakat biz aynı anda önümüzdeki yılın planlamalarını yapmaya başladık. Öğrencilerimizin karneleri onların okullarındaki durumlarını gösteriyor; değerlendirme yapılırken öğrencilerimizin kişilikleri incitilmeden, aile sıcaklığı içinde yaklaşımda bulunmak gerekir. Planlı çalışma, hedef belirleme ve kararlı olma ilkeleriyle hareket eden öğrencilerimiz için başarı çok kolay ulaşılacak bir sonuç olacaktır. Eminim ki Eylül ayına kadar öğrencilerimiz dinlenecekler, ama bir taraftan da vakitlerini boşa geçirmeden tatili değerlendireceklerdir. Başta bol bol okumak olmak üzere kendi başarılarını artırmak için çalışmalar da yapacaklardır.” dedi.

Programa Vali Vekili Sayın Aytekin YILMAZ, Kastamonu Milletvekili M. Gökhan GÜLŞEN, Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Faruk BAL, Belediye Başkan Vekili Eşref CAN, İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, çeşitli kamu kurumlarının yöneticileri ve veliler katıldı.

 

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.