KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortak Sınavlara Hazırlık ve Kazanım Değerlendirme Sınavı Toplantısı Yapıldı

Ortaokul öğrencilerinin gireceği Ortak sınavlara hazırlıklar ve kazanım değerlendirme sınav sonuçları hakkında toplantı yapıldı.
Ortak Sınavlara Hazırlık ve Kazanım Değerlendirme Sınavı Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU başkanlığında gerçekleşen toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut ŞEKER ve Merkez ilçede bulunan tüm resmi, özel ortaokulların müdürleri katıldı. Okullarda gerçekleştirilen destekleme yetiştirme kursları ve müfredat içerisinde işlenen kazanımlar ele alındı. Bu kazanımları planlanan şekilde öğrencilere verildiği belirtildi. Kazanımların değerlendirilmesi için gerçekleştirilen değerlendirme sınav sonuçları üzerine bilgi alışverişinde bulunuldu. Ortak sınavlar için okulların gerekli hazırlıkları ve düzenlemeleri yerine getirdikleri belirtildi. Ortak sınavların uygulanması hususunda görüşüldü. Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU "Öğrencilerimizin başarılarını arttırmak için öğretmenlerimizin ve yöneticilerimizin gayretlerini takdir ediyorum, en ufak gayretiniz başarının artmasını sağlıyor. İlimizin coğrafi koşulları, demografik yapısı göze alındığında kolay bir ilde çalıştığımız söylenemez. Buna rağmen eğitim ve öğretim faaliyetleri için eğitim çalışanlarının gayretleri birçok dezavantajı ortadan kaldırmaya yetiyor" dedi.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.