KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali KARADENİZ´in, Azdavay İlçe Ziyareti

Vali KARADENİZ´in, Azdavay İlçe Ziyareti

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, incelemelerde bulunmak ve  toplantıya katılmak amacıyla Azdavay İlçesi’ni ziyaret etti.
 75. Yıl Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulu’nu da ziyaret eden Vali Karadeniz, burada Milli Eğitim Müdürü Cengiz Bahçacıoğlu, okul müdürü ve öğretmenlerle toplantı yaparak,  öğrencilerin başarı durumları, okul geneli ve sınıflar hakkında  bilgiler aldı.
 
Vali Karadeniz derslere girerek, öğrencilere hedeflerinin neler olduğunu sorarak kendileri ile  sohbet etti ve yapmış olduğu açıklamada; “Hepinizin bir hedefinin olması güzel bir şey ama o hedeflere ulaşmak disiplinli bir çalışma gerektiriyor. İlgi duyduğunuz alan içerisinde çok çalışır gayret ederseniz ve bu arada okulda ki sosyal sportif faaliyetlere de katılırsanız hepinizin hedeflerine ulaşacağına inanıyorum. Özel okul gibi sayınız var bu bir şans,  bunu iyi kullanmanız gerekir. Öğretmenlerinizi boş bırakmayın anlamadığınız takıldığınız konularda devamlı soru sorun. Türkçe dersi önemli bir ders, eğer biz Türkçeyi iyi bilmesek ne diğer dersleri, nede yabancı dili iyi başarabiliriz.” dedi.

 

18-10-201718-10-2017

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.